Reference klientů

Je to Makléř na svém místě. Veliká profesionalita a lidský přístup. Pokud bych měla nemovitosti nebála bych se je svěřit právě do rukou člověku jeho charakteru. Ač situace byla velmi komplikovaná umí najít řešení. Za mě je to veliký člověk s dobrým srdcem a usudkem.

Anna Frolíková

Z me zkušenosti je velice šikovný prodejce

Jana Ridrichova

Byl jsem naprosto spokojen s jednáním a rychlým vyřízením prodeje domu prostřednictvím Ing.Marcely Jačkové. V.Tureček

Václav Tureček

Děkuji slečně Havelkové za skvělou spolupráci - příjemná, spolehlivá, ochotná. Vřele doporučuji.

JIří Bažant

Chtěla bych ze srdce poděkovat úžasné makléřce Martině Kořínkové, je velice milá a vstřícná. Její služby jsou vysoce nadstandardní, každý týden referovala o novinkách, navrhovala případné změny, díky jejímu přístupu se vše povedlo a já se cítím naprosto spokojená. Děkuji

Marcela Šebová

Dobrý den. S panem Soukalem jsem byl velmi spokojen. Hrouda

Miroslav Hrouda

Paní Pechovou můžeme jedině doporučit. Udělala pro nás i nemožné, aby nám pomohla s prodejem bytu. Její poskytnuté služby jsou bezpochyby komplexní a všestrané. Nemuseli jsme se starat prakticky o nic, vše skvěle zařídila a dovedla do zdárného konce. I její přístup k nám jako ke klientům byl úžasný, je přijemná, milá a velmi empatická. Dalo by se říci, že nám velkou částí pomohla ke splnění našeho snu, kterým je rodinný domeček. Tímto bychom Vám chtěli velice poděkovat.

Denisa Annamichlová

Dobrý den. Spolupráce byla velmi dobrá a profesionální. Vysoká ochota řešit problematiku prodeje nemovitosti vyústila, dle mého názoru, v oboustrannou spokojenost. Pavel Semančík

Pavel Semančík

S paní Hartmanovou jsem byla velmi spokojená. Sprostředkovala mi prodej bytu, vše zařídila velmi rychle a byt prodala za cenu, kterou jsem si stanovila. Vždy byla velmi ochotná a příjemná. Snažila se vyjít vstříc jak mně, tak i straně kupující. Mohu jedině doporučit.

Markéta Malá

S prací paní Ing. Martiny Kořínkové jsem byla maximálně spokojená. Vše probíhalo absolutně bez problémů a její práce byla velmi profesionální. Nejen velmi příjemné a vstřícné vystupování, ale také po odborné stránce musím vše hodnotit velmi kladně. Pokud bych v budoucnu uvažovala o koupi nebo prodeji nemovitosti, určitě bych se na Vás obrátila. Ještě jednou moc děkuji Marie Motrincová

Marie Motrincová

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Ing. Vladimíru Pomekáčovi za jeho působení při prodeji nemovitostí v průmyslovém areálu. Vzhledem k okolnostem prodeje se jednalo o poměrně komplikovanou a časově i organizačně náročnou záležitost a pan Pomekáč po celou dobu při všech jednáních, přípravách a "doladění" smluv a při realizaci prodeje jednal a vystupoval na vysoké odborné úrovni a navíc velice ochotně a vstřícně.

Karel Bauer

Více než týden trvalo než se paní ozvala. Poté opět čekáme na odpověď.

Josef Kajetán

Pan Eichner je jednim z tech, kteri svou praci delaji s nadsenim a vasni. Ihned na prvni schuzce si ziskal moji duveru a rad jsem s nim spolupracoval. Pokud v budoucnu budu potrebovat vyuzit sluzeb realitniho maklere, vim rozhodne, na koho se vzdycky obratim.

Petr Borak

Jednání, vystupování a celkový přístup při řešení prodeje bytu s realitním makléřem Ing. Tomášem Eichnerem hodnotím jako profesionální a vynikající. Díky jeho vstřícnému, operativnímu a serióznímu jednání mohu jen doporučit všem těm, kteří chtějí realizovat koupi anebo prodej nemovitosti, spolupráci právě s tímto realitním makléřem.

Hanzlíková

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Eichnerovi,který se mně i mé dceři naprosto profesionálně věnoval při koupi bytu ve Vsetíně. Byla to naše první zkušenost v této oblasti a byly jsme velmi překvapeny jeho přístupem a trpělivostí.Určitě bych si dokázala představit,že bych i příště využíla jeho služeb,pokud by se taková příležitost naskytla.Ještě jednou děkuji p.Eichner Hana Maňáková

Hana Maňáková

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací